ICEPS-u Beograd potrebni su:

KOORDINATOR UPISA STUDENATA U SRBIJI I VAN ZEMLJE

Opis posla:

  • promocija ICEPS-a na području R. Srbije i u određenim zemljama u inostranstvu,
  • uspostavljanje kontakta sa potencijalnim studentima i njihovo informisanje u vezi upisa ili o drugim aktivnostima ICEPS-a,
  • marketinške aktivnosti u vezi promocije upisa studenata na ICEPS,
  • uspostavljanje kontakta sa potencijalnim kooperantima i njihovo informisanje o aktivnostima ICEPS-a,
  • permanentna saradnja sa upravom Škole,
  • honorarni angažman (u slučaju odličnih rezultata, moguć radni odnos).

Neophodne kvalifikacije/uslovi:

  • izuzetna komunikativnost,
  • sposobnost prezentacije i javnog nastupa,
  • fleksibilno radno vreme, česta putovanja,
  • kreativnost,
  • razvijen timski duh.

Prednost:

  • prethodno iskustvo na sličnom poslu, direktnoj prodaji ili zastupništvu privatne ili strane kompanije,
  • posedovanje agencije za marketinške usluge,
  • vozačka dozvola B.

Konkurs je otvoren do popunjavanja potrebnih pozicija (po potrebnim lokalitetima). Prijave sa biografijom i slikom poslati na e-mail adresu: marketing@iceps.edu.rs

Mejl obavezno osloviti (Subject mejla): Konkurs za poziciju koordinatora upisa studenata.